Skontaktuj się z nami

pracownia@isarchitekci.pl

Pracownia +48 533 23 50 64

Adres:

Do korespondencji:

ul. Radziwiłłowska 19/2
31-026 Kraków

 atelier

Rynek Główny 30/34
31-010 Kraków

Biuro terenowe na Podhalu:

Ciche 99

     34-407  Czarny Dunajec

 

 

Idziak-Sępkowscy Architekci

Biuro projektowe

Oferujemy pełen zakres usług architektoniczno-projektowych na terenie całej Polski. Dojeżdżamy do klienta i na miejsce budowy. Wykonujemy indywidualne, kompleksowe projekty budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych oraz rezydencji. Prowadzimy również kompleksową obsługę projektową dla inwestycji komercyjnych, szczególnie hoteli, spa i rewitalizacji obiektów zabytkowych,  Zapewniamy obsługę formalno-prawną inwestycji.

Pracownia architektoniczna – tu powstaje koncepcja i projekt budynku

Każdy projekt wymaga  indywidualnego podejścia. Niezbędnym etapem są rozmowy z klientem, który nakreśla swoje plany i wizję dotyczącą budynku. W przyjaznej atmosferze ustalamy szczegóły, a następnie odwiedzamy teren, na którym ma stanąć dom lub inwestycja. Kiedy jesteśmy pewni, że znamy potrzeby klienta, rozpoczynamy pracę nad projektem. Nasze biuro architektoniczne w Krakowie to przestrzeń sprzyjająca pracy twórczej – tutaj rozrysowujemy kształt bryły i pomysł na aranżację ogrodu, a następnie przygotowujemy model cyfrowy dla zleceniodawcy. Po naniesieniu poprawek uzyskujemy gotową koncepcję. Na tym oczywiście nie koniec. Kiedy wizja jest doprecyzowana, czas na projekt budowlany i wykonawczy – dokumenty zawierające wszelkie niezbędne szczegóły techniczne umożliwiające budowę. Dzięki nim fachowcy będą wiedzieli, jak dokładnie powinny wyglądać kolejne etapy realizacji.

Choć pracownia architektoniczna w Krakowie jest naszą siedzibą, w której pomysły nabierają realnego kształtu na papierze i ekranie, nasza działalność wykracza poza mury biura. Zawsze odwiedzamy miejsce budowy i sprawujemy stały nadzór nad przebiegiem prac. Dojeżdżamy do lokalizacji w całym kraju, podobnie jak eksperci, z którymi współpracujemy. Stale zbieramy też inspiracje w terenie – podczas każdej podróży odwiedzamy przykłady realizacji architektonicznych na najwyższym światowym poziomie.

Specyfika pracowni architektonicznej IS Architects

W wielu naszych projektach tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc nieoczywistą, harmonijną całość. Chętnie korzystamy z założeń architektury ryglowej, stosując w wybranych częściach budynku tzw. mur pruski – czyli ścianę szkieletową wypełnioną murem z cegły. Czasami ta tradycyjna konstrukcja zostaje przełamana mocno współczesną formą i materiałami – szkłem czy płytami cementowymi, zyskując zupełnie nowe oblicze. W poszanowaniu dorobku kulturowego czerpiemy ze specyfiki polskiej architektury regionalnej. Nie boimy się projektowania domów przysłupowych, zrębowych czy z bali. Posiadamy biuro projektowe w Krakowie, gdzie tworzymy koncepcje budynków mocno zakorzenionych w tradycji lub subtelnie do niej nawiązujących, zależnie od wymagań klienta. Przygotowujemy także projekty nowoczesnych budynków drewnianych oraz o mieszanych konstrukcjach. W portfolio posiadamy nie tylko realizacje domów i rezydencji, ale także obiektów z branży hotelowo-usługowej, biur czy ośrodków kultury. Zawsze pracujemy w ścisłym kontakcie z klientem, dokładnie słuchając jego uwag i odpowiadając na sygnalizowane potrzeby. Efektem jest projekt skrojony na miarę, który spełnia marzenia o własnym domu lub przyjaznej przestrzeni do prowadzenia biznesu.

NASZA SPECJALIZACJA

PROJEKTY NOWOCZESNYCH BUDYNKÓW DREWNIANYCH  (kliknij tutaj aby zobazyć): 

PROJEKTY Z NAWIĄZANIAMI DO TRADYCYJNEJ ARCHITEKTURY DREWNIANEJ (kiknij tu aby zobaczyć)

PROJEKTY W BRANŻY HOTELOWO-USŁUGOWEJ (kliknij tu aby zobaczyć)

Architektura krajobrazu:

– projekty domów z ogrodem,
– domy płynnie połączone z krajobrazem,
– ogrody zimowe i oranżerie,
– ogrody na dachach,
– oczka wodne, stawy ogrodowe, baseny przydomowe.

/aby zobaczyć budynki powiązane z krajobrazem

Obiekty zabytkowe i architektura rezydencjonalna:

– projekty nowoczesnych rezydencji,
– projekty willi i rezydencji w stylach klasycznych,
– założenia pałacowo-ogrodowe,
– obiekty zabytkowe.

WSPÓŁPRACA  Jak powstaje projekt?

Współpracę opieramy o indywidualny kontakt z inwestorem. Szczególną uwagę przywiązujemy do specyfiki miejsca na którym planowana jest inwestycja. Celem zapewnienia elastyczności współpracę dzielimy na etapy: – projekt koncepcyjny wraz ze wstępną aranżacją wnętrz i ogrodu, – projekt budowlany, – uzyskanie pozwolenia na budowę, – projekt wykonawczy i nadzór autorski.

Projekt koncepcyjny jest przedstawiany w tylu wariantach, ile potrzeba do stworzenia pięknego i funkcjonalnego budynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że budowa prawdziwego domu to jedno z najważniejszych życiowych przedsięwzięć. Jego powodzenie w dużej mierze zależy od zaangażowania i kompetencji architekta. Dlatego swoją pracę wykonujemy ze szczególnym szacunkiem dla potrzeb inwestora, starając się dodatkowo na każdym etapie służyć radą, doświadczeniem i dzielić się naszą pasją do budowania.

CENNIK

Projekty wyceniamy indywidualnie, według jasnych i przejrzystych zasad. Kierujemy się przy tym dążeniem do najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Koszt wykonania przez nas kompleksowego, wielobranżowego projektu budynku obliczamy według stawki 200-250 PLN NETTO za każdy metr kwadratowy powierzchni użytkowej projektowanego budynku. Szczegółowa cena zależy od wielkości i indywidualnej specyfiki projektowanego obiektu. Koszt projektu dzielony jest na transze zgodnie z etapami pracy.

ZAPROJEKTUJ I BUDUJ

Realizujemy projekty w trybie „zaprojektuj i buduj”. Dzięki kontaktom z firmami wykonawczymi możemy zaproponować współpracę, polegającą na realizacji budynku od momentu zaprojektowania do wybudowania. Jest to wygodny sposób budowania – zdejmuje z Inwestora mnóstwo obowiązków związanych z prowadzeniem budowy. Dla nas projektantów jest ważny z uwagi na pewność wykonania budynku zgodnie z projektem. Oferta adresowana jest do klientów z całej Polski – firmy wykonawcze z którymi współpracujemy dojeżdżają na plac budowy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Współpracujemy i realizowały nasze projekty:

http://chrobak-dom.pl/pl

http://www.domy-bartek.pl/

Współpraca przy finansowaniu inwestycji:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY